EZS alarmy

Proč EZS alarmové systémy od nás?

Zabezpečení majetku a osob je v dnešní době maximálně důležité a to zejména jedná-li se o firemní majetek nebo majetek, kde jsou shromážděna důležitá a citlivá data. Nabízíme zabezpečení Vašich objektů a to jak vnitřní zabezpečení tak i venkovní.

Jsme držiteli koncesované živnosti "Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob" a certifikovaným montážním partnerem firmy Jablotron (produktové řady Jablotron 100, 80, 60, AZOR).

Nabízíme Vám detailní návrh a následnou montáž zabezpečovacího systému, telefonickou a emailovou podporu včetně zaškolení a pravidelné servisní prohlídky, které požaduje předložit pojištovna v případě plnění pojistné události.
Máme mnohaleté zkušenosti v zabezpečení objektů, které využíváme ve Váš prospěch. Diskrétnost je jednou z našich hlavních priorit.

Ukázky EZS alarmu od výrobce Jablotron

JABLOTRON 100

Zcela nový alarm s revolučním systémem snadného ovládání. Flexibilní a komplexní řešení zabezpečení pro jakýkoliv objekt s možností komfortního rozšíření.

JABLOTRON 100 Jak funguje?

Systém nabízí i domovní automatizaci (ovládání spotřebičů na dálku, řízení topení, zapínání spotřebičů detektorem pohybu nebo detektorem otevření).

Aplikace MY JABLOTRON

Návod k instalaci aplikace MY JABLOTRON pro Android/iOS, se kterou pohodlně a odkudkoliv ze světa dokážete ovládat váš alarm.

Pult centrální ochrany

Jablotron Security je nejmodernější bezpečnostní centrum v ČR. Pomáhá chránit více než 38.000 objektů. Základem je kvalitní alarm.

Popis komponentů v EZS systému

Detektory

Široké spektrum drátových a bezdrátových detektorů. Detekce pohybu PIR+MW a detekce rozbití skla, magnetické detektory, protipožární a tepelné detektory, detekce úniku plynu, detekce zaplavení (vhodné do sklepů), venkovní pohybové detektory, infra závory, atd.

Ústředna

Ústředna má vestavěný GSM/GPRS/LAN komunikátor, který umožňuje hlasovou, SMS nebo GPRS komunikaci s koncovými uživateli a středisky centrální ochrany (PCO). Je možné použít až 120  periferií, 300 uživatelů, 15 sekcí a 32 pg výstupů.

Drátová/bezdrátová instalace

Alarmy JABLOTRON lze montovat drátově i bezdrátově. Drátové instalace jsou nejčastěji využívány u novostaveb nebo u budov a bytů procházejících kompletní rekonstrukcí. Bezdrátové instalace jsou méně invazivní a jsou ideální v místech, kde není možné zasahovat do stavby, případně tam kde by bylo obtížné použít kabelové vedení.

Pult centrální ochrany

Alarmový systém je možné připojit na pult centrální ochrany(PCO). Získáte tím jistotu že na spuštěný alarm bude okamžitě reagovat monitorovací centrum, které vyšle zásahová vozidla k prověření  situace na Vašem pozemku.

 

Spolupracujeme a dodáváme zařízení od výrobců