Proč kamerový systém od nás?

Jsme držiteli koncesované živnosti "Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob".

Dodáváme pouze značkové kamerové systémy s prověřenou kvalitou a spolehlivostí bez nutnosti dalších servisů. Nejlepší poměr kvalita/cena. Levnější kamerové systémy „NONAME“ se projevují častější poruchovostí, nestabilitou a s tím spojenými finančními náklady na servis.

Aby bylo možné využít videozáznam jako důkaz páchání trestné činnosti, je nezbytně nutné mít kamerový systém zaregistrovaný u Úřadu pro ochranu osobních údajů. Registraci se všemi legislativními náležitostmi pro naše zákazníky zařizujeme zdarma.

V rámci služby „NO WORRIES“ nabízíme kompletní pravidelný servis včetně správy a údržby celého kamerového systému a případný export příslušných záznamů trestné činnosti a předání jej policii či jiným orgánům činným v trestním řízení.

Ukázky záznamu IP kamer AVTECH, AXIS a HD-TVi kamer AVTECH

IP AVTECH FULL HD 1080p

Ukázka IP kamery Avtech 2.0 Mpix FULL HD s rozlišením 1920 x 1080. Zobrazení DEN/NOC.

IP AVTECH HD 720p

Ukázka IP kamery Avtech 1.3 Mpix HD s rozlišením 1280 x 720. Zobrazení DEN/NOC.

HD-TVi AVTECH FULL HD 1080p

Ukázka HD-TVi kamery Avtech FULL HD s rozlišením 1920 x 1080, motor zoom objektiv. Koaxiální vedení.

AXIS 4K ultra HD

Axis 4K ultra HD 3840 x 2160. To nejlepší pro nahrávání extrémních detailů ve velkých prostorech.

Popis komponentů v IP a HD-TVi kamerovém systému

IP / HD-TVi kamery

IP kamery pro kvalitní záznam potřebují co největší počet pixelů (bodů). Volitelné rozlišení HD ready, Full HD případně 3 Mpix nebo 5 Mpix(megapixelů). HD-TVI kamery umožňují záznam v kvalitě HD 720p a FULL HD 1080p při použití stávajícího vedení analogového vodiče.

NVR / DVR rekordér

Zařízení sloužící k ukládání videozáznamu. IP systémy používají RJ45 UTP konektor a HD-TVi systémy BNC konektor. Maximální délka uloženého videozáznamu závisí na velikosti paměti (harddisku),  počtu připojených kamer a nastavené kvalitě záznamu.

Instalace kabeláže IP / HD-TVi kamer

IP kamery mající funkci POE(Power-Over-Ethernet) je možné připojit jedním UTP vodičem, který zajišťuje jednak napájení kamery a zároveň slouží i jako datový vodič. HD-TVi kamery používají pro přenos dat koaxiální vodič a pro napájení 12V vodič 2x1mm.

Monitorovací zařízení

Pro sledování dění před kamerami je možné použít monitor nebo televizi s HDMI vstupem, mobilní telefon s operačním systémem iOS nebo Android a nebo libovolný PC či notebook.

 

Spolupracujeme a dodáváme zařízení od výrobců